tablice magnetyczne, Agenda, logo

Flipchart to nieodłączny element każdej prezentacji. Z takich niewielkich, przenośnych tablic suchościeralnych, korzystają praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa organizujące szkolenia, konferencje, pokazy itd. Flipchart ma tę przewagę nad standardową tablicą magnetyczną, że można go bez problemu przenosić np. pomiędzy pomieszczeniami biurowymi, a także zabrać ze sobą na prezentację poza siedzibą firmy. Agencja reklamowa Agenda z Krosna jest producentem flipchartów w dwóch wariantach: na kółkach i nóżkach.

Flipcharty znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach biznesowych. Można je wykorzystywać np. podczas narad czy burz mózgów. Świetnie sprawdzają się w szkołach językowych i firmach szkoleniowych. Trudno sobie bez nich wyobrazić jakiekolwiek biuro, w którym zespoły pracowników realizują kreatywne projekty – wówczas zawsze istnieje potrzeba zapisywania ulotnych pomysłów.

Jesteśmy producentem flipchartów do zastosowań profesjonalnych. Oznacza to, że dostarczamy produkt bardzo wysokiej jakości, zbudowany w oparciu o system profili aluminiowych i z powierzchnią suchościeralną, która ma oczywiście właściwości magnetyczne (uwaga na tanie flipcharty z powierzchnią melaminową!).

Nasze flipcharty, zarówno w wersji stacjonarnej, jak i na kółkach, oferują regulowaną wysokość, są wyposażone w funkcjonalną półkę na markery oraz ramiona do zaczepiania kartek papieru (dzięki temu flipchart może pełnić rolę stelaża).

Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Ciebie. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz za granicą.