Tablica cieni

  • opis
  • dane techniczne
Tablica cieni

Tablice cieni zawsze produkujemy na indywidualne zamówienie, ponieważ ten element trzeba ściśle dopasować do specyfiki pracy w danym przedsiębiorstwie. Konstrukcję tablicy opieramy na profilach aluminiowych.

Na powierzchni płyty PCV lub płyty kompozytowej aluminiowej wykonujemy grafikę laminowaną, dostarczoną przez klienta lub zaprojektowaną przez nas, oczywiście według specyfikacji zamawiającego.

Gotową tablicę trzeba jeszcze na czymś oprzeć. Tutaj do wyboru są trzy rozwiązania:

- profil aluminiowy

- profil aluminiowy z kółkami

- stalowa podstawa

Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszą specyfikacją:
zapytaj lub zamów

Adres e-mail *

Numer telefonu*

Treść zapytania *

Wyślij

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z potencjału drzemiącego w zasadach prawidłowej organizacji pracy, szczególnie na stanowiskach produkcyjnych. Przedsiębiorcy interesują się zagadnieniami związanymi chociażby z normami Lean, Kaizen oraz osławioną już metodą 5S i zarządzaniem Visual Management.

Nieodłącznym elementem wdrożenia tych rozwiązań jest zainwestowanie w tak zwane tablice cieni, tablice 5s, tablice 6s. Agencja reklamowa Agenda z Krosna jest ich producentem. Dostarczamy tablice cieni przedsiębiorstwom ze wszystkich branż, tym samym wspomagając je w procesie zwiększania efektywności produkcji.

Tablice cieni przede wszystkim ułatwiają utrzymanie porządku na terenie hali produkcyjnej. Skutecznie zapobiegają nagminnemu problemowi gubienia narzędzi (w momencie, gdy jakieś akcesorium nie zostanie odwieszone na miejsce, na tablicy pojawi się cień – stąd też nazwa tego rozwiązania).

W realizacjach znajdziesz przykłady wykonanych przez nas tablic cieni. Zaufało nam już wiele firm – Twoja może do nich dołączyć! Skontaktuj się z nami, opisz nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Podobne produkty