tablice magnetyczne, Agenda, logo

Tablice magnetyczne naścienne

  • opis
Tablice magnetyczne naścienne

Tablice magnetyczne z naszej oferty charakteryzują się stalową powierzchnią suchościeralna, ramką z anodowanych profili aluminiowych oraz dodatkowo są wyposażone w aluminiową półkę na akcesoria. Trafi więc do Ciebie produkt gotowy do natychmiastowego użytku – wystarczy go tylko powiesić.

Naścienne tablice magnetyczne oferujemy w sześciu wariantach rozmiarowych:

- 100 x 150cm

- 100 x 200cm

- 60 x 45cm

- 90 x 120cm

- 90 x 180cm

- 90 x 60cm

zapytaj lub zamów

Adres e-mail *

Numer telefonu*

Treść zapytania *

Wyślij

Tablica magnetyczna naścienna to nieodłączny element wyposażenia biura, magazynu czy hali produkcyjnej. Naścienne tablice magnetyczne są prostym, funkcjonalnym i estetycznym sposobem na usprawnienie organizacji pracy. Agencja reklamowa Agenda z Krosna jest producentem tablic magnetycznych do profesjonalnych zastosowań. Nasze tablice wyróżniają się przede wszystkim znakomitą jakością wykonania. Inwestując w taki produkt masz więc gwarancję jego długiego użytkowania, nawet intensywnego. Dodatkowo dzięki własnym systemom profili aluminiowych oraz rozbudowanemu zapleczu technologicznemu, jesteśmy w stanie przygotować tablicę na indywidualne zamówienie.

Zamów naścienne tablice magnetyczne w interesującym Cię rozmiarze. Skontaktuj się z nami i otrzymaj indywidualną ofertę cenową, której nie przebije konkurencja. Pamiętaj, że wybierając naszą ofertę, inwestujesz w produkt wysokiej jakości, spełniający rygorystyczne wymagania biznesowe.

Podobne produkty