Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę tablic magnetycznych suchościeralnych w wersji wolnostojącej oraz naściennej. Spośród setek ofert nasza wyróżnia sie tym, że z naszych produktów możecie Państwo tworzyć dowolne konfiguracje, które mają zastosowanie jako ścianki działowe, parawany, barierki, leancorner, przydatne nie tylko w biurach ale przede wszystkim na halach produkcyjnych. Panele z jakich wykonane są tablice pozwalają na skonfigurowaniu tablicy naściennej wielkogabarytowej będącej wielokrotnością wymiarów paneli. Wielkości jakie stosujemy to 1200, 1600, 1900 mm i 1000 mm szerokości, a na zamówienie wykonamy także moduły o szerokości 120 cm i dowolnej długości. Zastosowane profile aluminiowe pozwalają na ustawienie modułów w czterech wariantach w zględem siebie:

- w linii prostej,

- pod kątem prostym - profil z czterema rowkami,

- pod kątem 45 st - profil z ośmioma rowkami,

- pod dowolnym kątem - profil uchylny.

Ścianki magnetyczne i parawany wykonujemy także jako mobilne urządzenia. Oferujemy projekt i wykonanie dowolnej grafiki na tablicach, zapewniając przy tym własności suchościeralne. Ścianki magnetyczne można także stosować jako ścianki reklamowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również tablice wykonane w oparciu o te same profile aluminiowe i system mocowania:

- tablice cieni , kącik czystości

- tablice bhp

Jeśli Państwo nie znajdziecie odpowiedniego produktu prosimy o kontakt, my zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie.